15:15, 19 Qershor 2017

Kylian Mbappe ia ka bërë të qartë Monacos se ai dëshiron që t’i bashkohet Real Madridit, sipas Marca.

Spekulimet rreth 18 vjeçarit vetëm sa po rriten, dhe siç po thuhet, përfaqësuesi i Francës i ka thënë pronarëve të Monacos se Madrid është skuadra e vetme të cilës ai dëshiron t’i bashkëngjitet.

Interesante