16:53, 10 Janar 2017

Manny Gutierrez është fytyra e parë mashkull që do të shihni në markën e njohur të kozmetikës ”Maybelline”.

Modeli Gutierrez do të promovojë llojin më të ri të produktit për ngjyrosjen e vetullave, njofton Klan Kosova.

Më parë ”Maybelline” ka përdorur modele femra duke përfshirë Gigi Hadid dhe Jourdan Dunn për promocionet e produkteve të saj, por tani ato i zëvendëson Manny.

25 vjeçari i cili ka lindur në Kaliforni ka miliona ndjekës në Instagram dhe Youtube, njofton Klan Kosova.

_93292143_instagram2

Interesante