13:00, 13 Janar 2018

Ryan Lochte dhe Kayla Rae Reid janë martuar!

33-vjeçari dhe 26-vjeçarja u kurorëzuan të martën në Gainesville, Florida, shkruan TMZ, transmeton Klan Kosova.

Babai i Ryan, Steven, ishte dëshmitar në këtë ceremoni.

Çifti u fejua në tetor të vitit 2016 dhe u bë me fëmijë në qershor të vitit 2017.