14:44, 12 Gusht 2017

Manchester United janë afër të nënshkruajnë një kontratë me sulmuesin tinejxher të Oliveirense, Bruno Amorim, njofton Goal, përcjell Klan Kosova.

I riu ka impresionuar në ligën e dytë të Portugalisë dhe klubi anglezë “është 90 për qind e sigurt se do ta ketë në radhët e veta”.

Ai fillimisht do t’u bashkohet djelmoshave të Nicky Butt të grupmoshës U 23.

klankosova.tv

Interesante