18:00, 17 Shkurt 2017

Si modele për veshje sportive ajo ka treguar qe nuk e ka problem të shfaqë fizikun e saj.

E Chrissy Teigen serish tërhoqi vëmendjen e të gjithëve e veshur me një këmishë dhe fund të gjelbër mjaft seksi.

Bukuroshja 31 vjeçare ishte prezente në festat e Javës së Modës në New York.

Flokët e saj ishin të lëshuara dhe natyrale.

Out in the Big Apple: Chrissy Teigen was spotted out and about in New York City on Thursday

Bra-vo! The model put on quite the busty display as she stepped out in the bustling city braless      Ensemble: She teamed her top with a matching lattice skirt, which she wore with a nude underlay

Typical press day: In the pic, the model is sitting on a chair with her legs positioned so that none of her privates are on show but is very obviously without a stitch of clothing, while talking to the (fully-clothed) editor

 

Interesante