12:54, 13 Shtator 2017

Real Madrid po e vëzhgon talentin e Manchester City-t, Brahim Diaz, sipas OK Diario, transmeton Klan Kosova.

Përfaqësuesi i Spanjës U-21, ka shkëlqyer në turneun para-sezonal të City-t, dhe ka shënuar kundër Real Madridit në turneun ICC në SHBA.

 

 

 

 

Interesante