18:00, 12 Qershor 2018

Reperi Lumi B e ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga mban titullin “Makiato” dhe duket se po pëlqehet shumë nga publiku, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë mund ta ndiqni të plotë.

klankosova.tv