22:04, 18 Qershor 2017

Përrallore!

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë shfaqur trupat e tyre nga plazhi ku po kalojnë pushimet romantike në Antibes të Francës.

Këngëtarja e “Ain’t your Mama” duket në formë shumë të mirë trupore. 41 vjeçarja duket me një fizik shumë të mirë në bikini, transmeton Klan Kosova.

Hiq më keq se J.Lo. nuk duket as Rodriguez.

Qifti që prej kur kanë nisur lidhjen e dashurisë kanë udhëtuar për rreth globit duke vizituar vende të ndryshme, si New York, Republika Domenikane dhe Bahamet.
Jennifer Lopez
Alex Rodriguez
Jennifer Lopez
Alex Rodriguez and Jennifer Lopez

Interesante