19:41, 12 Tetor 2017

Grupi Linkin Park edhe zyrtarisht kanë filluar provat për herë të parë që nga vdekja tragjike e këngëtarit Chester Bennington, në moshën 41 vjeçare.

Basisti i grupit, Dave “Phoenix” Farrell, ka postuar një fotografi nga këto prova me mbishkrimin “Ne shtëpi dhe i jemi rikthyer punës. Ndjehem mirë që jam përsëri bashkë me djemtë”.

Grupi është duke bërë përgatitjet për performancën krahas Blink 182 dhe Korn, në një koncert përkujtimor në Los Angeles.

Interesante