17:42, 18 Prill 2017

Këngëtarja e njohur, Linda Halimi e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion, së fundmi ka performuar në Madrid të Spanjës, transmeton Klan Kosova.

Halimi ka falënderuar fansat e saj dhe ka shprehur dashurinë e madhe që ka ndaj Madridit.

“Ndjenja më e mirë në botë është kur fansat këndojnë bashkë me ty dhe me zë të lartë. Falënderoj shumë të gjithë fansat”, ka thënë Halimi në Instagram.

Interesante