Të premten janë caktuar çiftet gjysmëfinale të garës europiane të futbollit për klube

13:10, 21 Prill 2017

Manchester United do të përballet me Celta Vigo në gjysmëfinale të Ligës së Europës.

Përballja tjetër e kësaj faze do të jetë ajo mes Ajax dhe Lyon.

Interesante