14:34, 19 Maj 2017

Ka marrë fund për aktorin amerikan Leonardo DiCaprio dhe modelen daneze Nina Agdal, njofton Klan Kosova.

“Janë ndarë para ca ditësh”, ka thënë një burim për FOX Neës.

“Janë ndarë tash vonë, por vazhdojnë të mbesin miq”.

Aktori 42 vjecar dhe modelia daneze që pozon për Sports Illustrad ishin vrejtur për herë të parë bashkë në verën e kaluar ku ishin fotografuar duke u puthur derisa po shijonin plazhin në Kaliforni.

Dyshja s’ka komentuar ende asgjë në lidhje me ëtë që mediat po spekoulojnë.

 

klankosova.tv

 

 

 

Interesante