13:37, 14 Maj 2017

Reperi i famshëm, Ledri Vula ka publikuar sot  këngën e tij më të re, njofton Klan Kosova.

Kënga mban titullin “U harrum” dhe është realizuar edhe videoklipi.

Teksti është shkruar nga Big Bang.

Shikoni më poshtë klipin:

 

Interesante