16:00, 16 Prill 2017

Në setin e saj në Coachella, mbrëmjen e kaluar, Lady Gaga këndoi disa nga hitet e saj, por edhe disa këngë nga albumi i saj i vitit 2016.

Megjithatë, ajo debutoi me një këngë të re të titulluar “The Cure”, dhe tregoi për publikimin e menjëhershëm të saj,shkruan Pitchfork, transmeton Klan Kosova.

Gaga e kishte zëvendësuar Beyonce-n si akt kryesor në këtë festival pas tërheqjes së kësaj të fundit, shkaku i shtatzënisë.

Gaga do të shkojë në turne të madh botëror për ta promovuar albumin e saj Joanne.

https://www.youtube.com/watch?v=nN1AAwV2bkE

Interesante