23:50, 13 Shkurt 2018

Kylie Jenner është gati të marrë titullin “Mbretëresha e Instagramit”.

20-vjeçarja postoi fotografinë e parë pas lindjes së vajzës së saj Stormi, gjatë këtij muaji, transmeton Klan Kosova.

Në foto, Kylie ka të veshura një komplet të Adidas, e ulur në pjesën e përparme të makinës së saj.

Sipas, TMZ, 20-vjeçarja ishte me miken e saj të ngushtë, Jordyn Woods dhe bashkë kanë bërë një ndalesë në Starbucks.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on