18:06, 19 Prill 2017

Spider-Man do të marrë pjesë në filmin e katërt të serisë Avengers, ka konfirmuar bosi i Marvelit.

Ky superhero kishte debutuar në universin e Marvelit Captain America:Civilin War, dhe thuhet se do të paraqitet në filmin e vitit të ardhshëm “Avengers: Infinity War”, shkruan NME, transmeton Klan Kosova.

Shefi ekzekutiv i Marvelit, Kevin Feige, ka thënë për Hollywood Reporter që ka plane që Spider-Man të shfaqet në filmin e ardhshëm të Avengers, që pritet të dalë në vitin 2019.

spiderman-920x584

Interesante