9:09, 13 Janar 2018

Miley Cyrus po e feston ditëlindjen e të dashurit të saj, Liam Hemsworth.

Këngëtarja 25-vjeçare, aktualisht është në Australi me të fejuarin e saj, i cili i ka mbushur 28-vjet, për të festuar ditëlindjen e tij bashkë me familjen, transmeton Klan Kosova.

Miley shfrytëzoi Instagramin për të ndarë një kolazh fotografish të saj me Liam, dhe bëri edhe një shënim të shkurtër por të ëmbël.

“Urime ditëlindja për mikun tim më të mirë në mbarë planetin”.

Happiest birthday to my very best friend on the entire planet! I ❤️ u!

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on