17:55, 16 Korrik 2017

KAOS dhe Ermal Fejzullahu, e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

Projekti i repgrupit dhe këngëtarit quhet “VIP”, njofton Klan Kosova.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën dhe ta shikoni klipin.

klankosova.tv

Interesante