13:35, 19 Qershor 2017

Albumi më i ri i reperit të njohur, Jay Z me titull “4:44” do të jetë në dispozicion vetëm për përdoruesit e platformës Sprint dhe të regjistruarve në Tidal, transmeton Klan Kosova.

Albumi do të publikohet më 30 qershor.

Në njoftimin e Tidal thuhet se albumi do të jetë një ndër ekskluzivitetet e para të përdoruesve të Sprint që këtë vit bleu 33 për qind të aksioneve të Tidal për 200 milionë dollarë.

 

 

Interesante