22:10, 14 Shkurt 2018

Për nder të 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës, në Sheshin Zahir Pajaziti në Prishtinë po mbahet koncert, ku në mesin e këngëtarëve janë edhe Mentor Haziri, grupi Trix dhe Elita 5.

Më poshtë ju sjellim pamje nga atmosfera aty: