8:53, 16 Qershor 2017

Elvana Gjata e cila publikoi këngën e saj më të re “Forever is Over” me producent David Guetta, ka marrë mjaft komplimente e shumë prej tyre vijnë edhe nga yjet shqiptare.

Jonida Vokshi dhe Elvana Gjata janë mike të ngushta që prej shumë vitesh. Ato përveç miqësisë së tyre kanë edhe një ngjashmëri aq të madhe me njëra-tjetrën saqë po të mos e dish faktin se ato janë shoqe, pa frikë mund të thonim se janë si dy motra.

E pas këtij suksesit të madh për Elvanën, Jonida ka shkruar dy fjalë për miken e saj të zemrës.

“Një fillim i një destinacioni te shkruar për ty që në momentin e parë që ju përkushtove muzikës! Me rreh zemra fort për punën tënde të pafund”,-ky është postimi i Jonidës dedikuar Elvanës për këngën e saj më të re.

Interesante