16:00, 13 Janar 2018

Enrique Iglesias ka publikuar këngën e tij më të re me titull “El Baño” në bashkëpunimme Bad Bunny, transmeton Klan Kosova.

Kjo është videoja e parë muzikore që këngëtari publikoi pas lajmit se u bë baba i binjakëve.

Në dhjetor, Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias mirëpritën një djalë dhe një vajzë.

Sipas TMZ, ata quhen Nicholas dhe Lucy.