10:00, 13 Janar 2018

Kylie Jenner nuk po lind para kohës, pavarësisht thashethemeve që po qarkullojnë në internet.

U tha se 20-vjeçarja ishte të premten për t’u kontrolluar në spitalin Cedars-Sinai në Los Angeles, transmeton Klan Kosova.

Sipas TMZ, thashethemet nuk janë të vërteta dhe Kylie nuk po lind para kohe.