8:48, 19 Qershor 2017

Kim Kardashian ka ndarë pak kohë që t’i tregojë dy meshkujve të saj se sa shumë i do, transmeton Klan Kosova.

Ajo së pari kishte publikuar një postim për bashkëshortin e saj Kanye West, me të cilin e ka djalin e vogël North katër vjeçar dhe Saint një vjeçar.

“Faleminderit që je një baba i mirë për fëmijët tanë”, shkroi 36-vjeçarja.

Ndërsa postimin tjetër që e publikoi në rrjetet sociale, Kardshian ia ka kushtuar babait të saj të ndjerë, Robert Kardashian:

“Zot, unë jam aq me fat që ishe babai im. Mbaj mend para se të vdisje, të falënderova për gjithçka që më mësove dhe të thashë që do t’i rrisja fëmijët me gjithçka që mësova nga ju”.

Ajo shtoi: “Epo e kam mbajtur premtimin tim baba! Faleminderit që jeni më të mirët”.

 

Interesante