8:40, 20 Mars 2017

Kim Kardashian – West ka rrëfyer edhe njëherë rreth natës së tmerrshme që ajo përjetoi në Paris, vitin që e lëm pas.

Ajo përveç se pranoi që përjetoi një ngjarje të tmerrshme, Kim tha se  në ato minuta besoi se do të përdhunohej dhe do të ishte vrarë nga grabitësit, njofton Klan Kosova.

Plaçkitja që u bë ndaj Kim Kardashian, llogaritet të jetë vjedhja më e madhe bizhuterive në Francë në më shumë se dy dekada.
3e723f4e00000578-4330130-image-a-13_1489980713627

Në lidhje me rastin të arrestuar tashmë janë 17 persona teksa 10 të tjerë ende mbeten të akuzuar deri më tani.

Hajdutët i vodhën zonjës së Kanye West, bizhuteri me vlerë rreth 10 milion$ duke përfshirë këtu dhe unazën e saj të martesës prej 20 karatësh, njofton Klan Kosova.

 

Interesante