9:00, 15 Nëntor 2017

Khloe Kardashian e cila thuhet se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me Tristan Thompson, është parë duke kaluar ditën e djeshme në një shesh-xhirim, në Calabasas, California, transmeton Klan Kosova.

33-vjeçarja po e mbante barkun mbuluar derisa po filmonte, dhe dukej mjaft e lumtur me ekuipazhin.

Khloe është fotografuar më rrallë që kur dolën lajmet e shtatzënisë, por kohëve të fundit u pa duke filmuar me Kris Jenner dhe Scott Disick.

khloe kardashian set 023987366khloe kardashian set 023987366khloe kardashian set 023987366