11:30, 14 Nëntor 2017

Khloe Kardashian dhe ish-bashkëshorti i saj Lamar Odom thuhet se nuk flasin më.

33-vjeçarja qëndroi pranë Lamar pasi ai u gjet pothuajse i vdekur nga një mbidozë në vitin 2015, por të dy nuk komunikojnë më, transmeton Klan Kosova.

“Khloe dhe Lamar nuk flasin më. Ajo dëshiron më të mirën për të”, tha një burim për Us Weekly.

Lamar së fundmi u rrëzua në një klub nate në Los Angeles, por përfaqësuesi i tij tha se ishte për shkak të dehidrimit dhe një stërvitje intensive atë ditë.

Khloe, e cila ka arritur një marrëveshje divorci me të në tetor të vitit 2016, është në lidhje me Tristan Thompson dhe thuhet se po pret fëmijën e saj të parë me të.