11:30, 18 Qershor 2017

Ju jeni i vjetër aq sa ju ndjeheni, dhe ky njeri në videon e mëposhtme ndihet më mirë se kurrë më parë duke dëgjuar muzikën e tij të preferuar, njofton Klan Kosova.

Shikojeni videon dhe binduni!

Interesante