12:10, 4 Janar 2017

Rosie Delmah, 14 vjeç është bërë shumë e njohur pas publikimit të këngës “Hello” nga Adele në versionin “Reggae”.

14 vjeçarja bashkë me artistin xhamjakan, Conkarah kanë inçizuar këtë këngë të mrekullueshme, transmeton Klan Kosova.

Videoja e cila është postuar në muajin dhjetor në Youtube ka fituar vëmendje në gjithë botën dhe është pëlqyer edhe nga shumë artistë.

Dëgjoni më poshtë këngën e Adele në versionin “Reggae”.

 

Interesante