21:43, 9 Qershor 2018

Kënga më e re e Era Istrefit është tashmë në youtube dhe ju mund ta dëgjoni të plotë.

“Prisoner” quhet projekti më i ri i knëgëtares e cila është zëri i himnit të Kampionatit Botëror që do të mbahet në Rusi, njofton Klan Kosova.