21:43, 12 Shtator 2017

Këtë të mëkurë publikohet bashkëpunimi më i ri mes dy reperëve më të suksesshëm në trojet shqiptare.

Bëhet fjalë për 2po2 dhe Capital T, të cilët nesër do të sjellin projektin me titull “ULU”, njofton Klan Kosova.

Lajmin fillimisht e ka bërë të ditur Capital T, ndërsa tani e ka konfirmuar edhe Besniku i cili ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, duke bërë të ditur edhe orën e lansimit të këngës.

Capital T këtë tetor pritet të sjellë në treg edhe albumin e ri.

https://www.instagram.com/p/BY8-kuzj3ua/?taken-by=besnik2po2

Interesante