23:02, 11 Janar 2018

Supermodelja e famshme, Kendall Jenner së fundmi ka realizuar një fotosesion ku shfaqet tejet seksi, transmeton Klan Kosova.

Bukuroshja është fotografuar pa rroba e veshur dhe e lagur në shi.

Në fakt, kishte të veshur një pallto shiu të tejdukshme për t’u mbrojtur nga uji.