Kampioni i Serie A do të forcojë radhët në mbrojtje dhe në radar ka vënë spanjollin e Topçinjve

21:31, 7 Dhjetor 2017

Juventus është duke bërë gati ofertën për blerjen e mbrojtësit të Arsenal, Hector Bellerin.

Skuadra italiane ka realizuar kontakt me përfaqësuesit e spanjollit dhe transferimi i tij në Serie A është shumë i mundshëm.