13:00, 13 Gusht 2017

Justin Bieber është aq i famshëm sa ai nuk mund të përdorë me të vërtetë mediat sociale për të ndjekur vajzat pa e parë e gjithë bota.

Këngëtari 23-vjeçar pa një video të një vajze të stërvitur mirë, dhe donte të dinte më shumë për të, transmeton Klan Kosova.

Justin dërgoi mesazh të drejtpërdrejt në llogarinë zyrtare të palestrës që postoi klipin dhe vajza në video e zbuloi në Twitter.

“A ndodhi kjo në të vërtetë. Justin Bieber dërgoi mesazh në palestrën që unë punojë duke pyetur se kush isha hahahah”, shkroi në Twitter vajza, emri i së cilës është Jessica Gober.

https://www.instagram.com/p/BXlQ8z-gOu9/?taken-by=fitnessonbroughton

Interesante