22:00, 17 Korrik 2017

Jordan Peele dhe Chelsea Peretti janë bërë prindër!

Regjisori 38-vjeçar dhe aktorja 39-vjeçare kanë mirëpritur në jetë një djalë me 1 korrik, raporton E! News, transmeton Klan Kosova.

Çifti i martuar ia kanë lënë djalit emrin Beaumont Gino Peele.

Jordan dhe Chelsea u martuan vitin e kaluar dhe zbuluan shtatzëninë e Chelsea’s në shkurt të këtij viti menjëherë pas lajmit se Beyonce ishte shtatzënë me binjakë.

Interesante