10:16, 16 Korrik 2017

Vetëm ca ditë pasi ylli i popit Beyonce, ndau me adhuruesit e saj për herë të parë fotografi mahnitëse të saj me binjakët, është një fanse e cila deshi ta sfidojë atë.

Është Sharon Kellaëay nga Irlanda, nënë e pesë fëmijëve, e cila emiton këngëtaren e njohur Bey, transmeton Klan Kosova.

Pasi pa fotografinë e këngëtares Beyonce  në Instagram, Sharon mori dy binjakët dhe doli në kopësht për të pozuar me ta.

Por në tentim për ta ngjasuar të tërën Sharon, kishte veshur një batanije rozë të hapur, një palë konversa dhe mbante në kokë një vello.

Pasi ka publikuar fotot në facebook ato u bënë virale duke u shpërndarë nga qindra njerëz.

Interesante