17:15, 19 Maj 2017

Jennifer Lopez duket se nuk mjaftohet duke biseduar me “face time” me të dashurin e saj, Alex Rodriguez.

Aktorja dhe këngëtarja 47 vjeçare është parë duke biseduar me të dashurin e saj 41 vjeçar gjatë pauzës së xhirimeve të filmit të saj më të ri, “Shades of Blue”, transmeton Klan Kosova.

Në ndërkohë një burim i afërt me Lopez ka thënë se ajo nuk bisedon  shpesh me të dashurin e saj në rrjete sociale derisa ajo është duke punuar.

 

Interesante