14:03, 13 Shkurt 2018

Jennifer Anniston festoi ditëlindjen dy ditë më parë, dhe si duket festa po vazhdon ende.

Mes shoqesh, ajo nuk e la pa ftuar edhe mikeshën e saj në serinë “Friends”, Courtney Cox.

Fotografi nga ky event publikoi edhe stilistja e aktores, Nina Hallworth në Instagram, gjatë së dieles.