9:00, 12 Janar 2017

Kjo nuk është hera e parë që Kardashianët janë akuzuar për trashje apo formësim të trupit në fotografitë e tyre në Instagram.

Por simpatizantët e Kylie Jenner besojnë se ajo ka shtuar dhe një lez të ri në gjurin e saj të djathtë, njofton Klan Kosova.

Ata dicka të tillë vërejtën në fotografinë romantike të djeshme të publikuar në Instagram ku Jenner shihet bashkë me Tyga-në nën përqafime.

3c07d2a000000578-0-flashback_tyga_shared_this_snap_of_himself_with_girlfriend_kylie-m-52_1484142353685

3c07d2a000000578-0-flashback_tyga_shared_this_snap_of_himself_with_girlfriend_kylie-m-48_1484142136871

Interesante