16:17, 19 Qershor 2017

Reperi amerikan, Jay Z, ka paralajmëraur albumin e tij të ri “4:44” që do të publikohet në fund të muajit.

Incizimi është reklamuar që disa javë dhe pritet të realizohet më 30 qershor, ekskluzivisht për pjesëtarët e shërbimit Tidal dhe kompanisë telefonike amerikane Sprint.

Publikimi u paralajmëruar në Twitter nga Tidal, që poashtu ndau një pjesë të këngës së re “Adnis”.

Interesante