13:38, 30 Gusht 2017

Futbollisti i Bayern Munchen, Frank Ribéry, përpos që di të lozë në fushë, ai di të lozë edhe në sallë të dasmave.

Në një video që po qarkullon në YouTube, francezi shihet duke kërcyer tallava në një dasmë në të cilën kishte qenë ftuar.

Nga ajo që shihet, ylli i bavarezëve duket të jetë duke e shijuar mjaft shumë muzikën dhe vallëzimin në këtë zhanër.

Interesante