9:00, 14 Shkurt 2018

Cleveland Cavaliers ka shënuar fitore të rëndësishme si mysafir i Oklahoma City Thunders, me rezultat 112-120.

LeBron James ishte më i miri i ndeshjes me 37 pikë, tetë kërcime dhe po aq asistime.

Në anën tjetër, Paul George ishte më efikasi te OKC me 25 pikë.