16:50, 16 Prill 2018

Elvana Gjatës i është vjedhur pasaporta, njofton Klan Kosova.

Lajmin e ka bërë të ditur miku i saj, dizajneri Valdrin Sahiti, i cili ka postuar një fotografi në Instastory duke thënë: ‘kem diçka nga vjedhja e pasaportës. Ngushëllime”.

Kujtojmë që Elvana dhe Valdrini kanë disa ditë që kanë qëndruar bashkë në Milano të Italisë.