21:02, 12 Gusht 2017

Heidi Klum aktualisht po i shijon pushimet në St. Barts me të dashurin e saj, Vito Schnabel, dhe katër fëmijët e saj.

Në një postim në Instagram, prezantuesja e Germany’s Next Top Model, 44 vjeçare, shfaqi format e saj të mrekullueshme trupore, teksa pozonte duke mbuluar gjoksin e saj të zhveshur me duart e saj.

Heidi dhe i dashuri i saj dukeshin mjaft të lumtur në praninë e njëri-tjetrit paravërsisht pohimeve të fundit se Vito “e kishte tradhtuar” supermodelen me një grua në Londër, gjatë muajit qershoir.

Interesante