11:15, 14 Shtator 2017

Aktori legjendar, Harrison Ford, ka zbuluar admirimin e tij për reperin shqiptaro-amerikan Action Bronson, si dhe për emisionin e tij televiziv.

Reperi udhëheq një emision gastronomik “F***, That’s Delicious”, ku shëtit kudo në botë duke vizituar restorantet dhe duke i shijuar ushqimet lokale, të rrugës, por edhe kuzhinën fine.

I pyetur se si kishte dëgjuar për këtë emision, për GQ, Ford tha:

“Është shumë interesant, disa nga ajo. Një grimcë shpërqëndruese dhe interesante brenda botës së dikujt”, tha Ford.

Takova njërin nga korrespondentët në apartamentin e djalit tim, Malcolm. Ai flinte në divan. Djalë mjaft, mjaft i mençur”, shtoi ai.

Interesante