8:17, 10 Nëntor 2017

Houston Rockets ka shënuar fitore ndaj Cleveland Cavaliers me rezultat 117-113.

James Harden shkëlqeu për Rockets me 35 pikë, 13 asistime dhe 11 kërcime, ndërkaq LeBron James ishte më i miri te Cavs me 33 pikë e shtatë kërcime.