21:15, 13 Korrik 2017

Është hapur zyrtarisht edicioni i nëntë i festivalit të filmit “Pri-Film Fest” në Prishtinë, njofton Klan Kosova.

Hapja zyrtare e PriFilm Fest do të bëhet me shfaqjen premierë të filmit të njohur ndërkombëtar ”Unwanted” (T’padashtun) nga regjisori Edon Rizvanolli.

Në hapjen e edicionit të nëntë të Pri Film Fest, në mesin e befasive të shumta do të jetë dhe mysafiri special, regjisori Paul Heggis, fitues i shumë çmimeve Oscar.

 

Interesante