9:30, 14 Nëntor 2017

Topher Grace dhe bashkëshortja e tij Ashley Hinshaw kanë mirëpritur një vajzë, e cila erdhi në jetë në fillim të këtij muaji, shkruan E! News, transmeton Klan Kosova.

Vajza e vogël e çiftit me emrin Mabel Jane, u lind më 1 nëntor.

Topher dhe Ashley janë së bashku që nga viti 2014 dhe u martuan në maj të vitit 2016 në një ceremoni private në Santa Barbara, Kaliforni.