13:07, 17 Qershor 2017

Është publikuar bashkëpunimi mes Greta Koçit dhe Genc Prelvukajt!

Kënga mbanë titull “Nuk ka dashni” me tekst nga vet reperi derisa për këngën është përkujdesur United Records, njofton Klan Kosova.

Ky projekt muzikor vjen vetëm pak ditë pas bashkëpunimit mes Gencit dhe Mimoza Shkodrës.

Interesante