16:40, 17 Korrik 2017

Ylli i Golden State Warriors dhe kampioni aktual i NBA, Draymond Green, ka pozuar përkrah futbollistit të Manchester United, Paul Pogba.

Në fotografi, Pogba shihet duke bartur fanellën e Golden State Ëarriors, ndërsa Draymond Gree shihet me fanellën e Manchester United.

Pogba dhe Lukaku po qëndrojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në turneun parasezonal të Manchester United, dhe tani po shijojnë edhe eksperienca interesante me yje të sporteve të tjera.

Që të dy, dihen të jenë edhe fansa të basketbollit pasi që janë parë shpesh në video duke luajtur basketboll.

https://www.instagram.com/p/BWisk6plDHH/

Interesante